ODPOWIEDZIALNA GRA

W Energy Casino gracze muszą zdać sobie sprawę, że nie zawsze mogą czerpać zyski, i to jest całkowicie w porządku. Każdy Hazard, szczególnie na pieniądze, wiąże się z ryzykiem – zarówno wygrywając, jak i przegrywając. Ale to nie znaczy, że musisz odmówić sobie przyjemności i odpoczynku. Prowadząc swoją działalność uczciwie i odpowiedzialnie, administracja kasyna dba o to, aby gracze otrzymywali maksymalną przyjemność i minimum frustracji. Dlatego przestrzegają zasad odpowiedzialnej gry.

ODPOWIEDZIALNA GRA - KLUCZ DO TWOJEGO SUKCESU

Dla większości ludzi gra w kasynie to przede wszystkim rozrywka i rozrywka. Ale jest niewielki procent ludzi, dla których gra zamienia się w manię i szkodzi sobie i bliskim. Tutaj przestrzegają ścisłej polityki odpowiedzialnej gry i starają się zminimalizować możliwą szkodę dla graczy klubu i całego społeczeństwa. Podstawowe zasady odpowiedzialnej gry:

  • Granie w kasynie to przede wszystkim rozrywka, której nie można uznać za źródło podstawowego dochodu lub alternatywę dla pracy.
  • Zawsze należy grać na pieniądze dostępne w czasie gry, w ustalonych limitów pieniężnych i czasowych.
  • Wygrane i przegrane są integralną częścią gry, postrzegaj przegrane środki jako opłatę za rozrywkę, a wygrane jako nagrodę.
  • Nigdy nie graj w stanie nietrzeźwości, pod wpływem narkotyków i innych substancji psychotropowych.

W przypadku trudności o charakterze moralnym, fizycznym lub psychologicznym prosimy o kontakt z obsługą klienta w celu uzyskania pomocy.