REGULAMIN

Podczas przeglądania lub korzystania z jakichkolwiek informacji zamieszczonych na stronie EnergyCasino, gracze wyrażają zgodę na politykę prywatności oraz warunki i zasady dotyczące zasobów i zamieszczonych informacji. Przed zaakceptowaniem tych warunków gracz musi się z nimi zapoznać. Rejestracja na stronie jest potwierdzeniem, że użytkownik zna zasady, rozumie je i akceptuje.

WARUNKI OGÓLNE

1. Strona. Stronami niniejszej umowy jest operator, który przekazuje informacje na stronie, z jednej strony, a gracz, który pomyślnie się zarejestrował, z drugiej.

2. Zmiany warunków. Spółka zastrzega sobie prawo do jednostronnej zmiany, edycji i korekty regulaminu. Powiadomienie graczy następuje poprzez umieszczenie na stronie nowych informacji. Z kolei gracz ma obowiązek zapoznać się ze zmianami i w przypadku braku zgody z nimi zakończyć współpracę poprzez usunięcie konta Gracza lub nie zarejestrować się w ogóle.

3. Wymogi prawne. Korzystanie ze strony internetowej firmy jest dostępne tylko dla osób pełnoletnich. Firma ma prawo wymagać od graczy udokumentowania informacji podanych podczas rejestracji. Gracze muszą zrozumieć i zaakceptować fakt, że firma nie ma zamiaru świadczyć usług sprzecznych z ramami prawnymi ich kraju.

4. Otwarcie konta. Otwierając konto gry na stronie internetowej firmy, gracz potwierdza, że osiągnął pełnoletność, a ustawodawstwo jego kraju nie zabrania tego rodzaju działalności. Każdy gracz może otworzyć tylko jedno konto, a dane osobowe podane podczas rejestracji muszą odpowiadać rzeczywistym danym.

W przypadku pytań dotyczących działania strony, wejścia / wyjścia środków pieniężnych i innych informacji odwiedzający zasób mają prawo skontaktować się z obsługą klienta i uzyskać wyczerpującą odpowiedź.